Gaming İstanbul’da OMEN by HP ile PUBG turnuvası başlıyor!

1 dakikada bu yazıyı okuyabilirsiniz.


PUBG Omen By HP

Oyun bilgisayarlarında öncü markalardan bir olan HP, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşecek olan Gaming İstanbul organizasyonunda yer alacak. Organizasyonda sergilenecek olan OMEN by HP markası ile geliştirilen oyun bilgisayarları yüksek performans ile çalışarak profesyonel oyunlara el verişlidir.

Bu bilgisayarlar ile dört gün boyunca ikişerli takımlar olarak eSpor tutkunu oyuncular PUBG turnuvasında yarışacaklar. Turnuva sonunda en yüksek puanı toplayan takım ise kişi başı birer OMEN by HP laptop kazanmış olacak.

OMEN by HP PUBG Birincilik Ödülü

Tabi dört gün boyunca mücadele edip gün birincisi olanlar da eli boş dönmeyecek ve sürpriz hediyeler ile ödüllendirilecekler. Gelişmiş bilgisayar ve profesyonel aksesuarlar ile oyuncular fuar boyunca oyunlarda yarışmanın keyfini çıkara bilecek.

Etkinlik süresinde HP markasının çeşitli konukları da fuarda yer alacak. 1 Şubat tarihinde HP’nin teknoloji sponsoru olduğu, 1907 Fenerbahçe Espor kulübünün PUBG takımını hayranları ile tanıştıracak. 2 Şubat tarihinde ise OMEN by HP markasının elçiliğini yapan sosyal medyada fenomen olan Necati “zeoNNN” Akçay takipçileri ile buluşacak.

OMEN by HP marka oyun bilgisayarları 15 ve 17 modelleri ile daha fazla özelliği oyuncularına sunuyor. Bu özellikler ek port ve daha başarılı VR uyumluluğu sağlayacak şekilde tasarlandı. OMEN 15 ve OMEN 17 bilgisayarlar farklı özellikleri ile ön plana çıkıyor.

OMEN 15 de oyun performansını artıran optimize edilmiş sistemi ile bir çok gelişmiş oyun seçeneği mevcut. OMEN 17′ de ise en yeni AAA+ oyunlarında bile yüksek kare oranları ile oyun oynamayı sağlayan yüksek hızlı teknolojiye sahip. Böylece kasmadan oyun oynamanın keyfini de çıkarabiliyorsunuz.

Gaming İstanbul Fuar Alanı 18 Bin Metre Kare

Gaming İstanbul tarafından düzenlenilen organizasyonda PUBG’nin yanı sıra daha pek çok turnuva ve yarışmalar da yapılacak. Bu yarışmalarda binlerce lira ödül dağıtılacak. Fuar, açık ve kapalı olmak üzere toplamda 18 bin metre kareyi aşkın alanda gerçekleşecek.

OMEN by HP’nin yer alacağı alan ise 160 metre kare gibi geniş bir alan. Böylece oyun tutkunlarının rahatça oynamanın keyfine varacakları bir ortam sağlanmış oluyor. OMEN by HP sayesinde Gaming İstanbul etkinliğinin eğlencesi ve heyecanı doyasıya yaşana biliyor.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

142
13 paylaşımlar, 142 puanlar

Tepkin nedir?

zafer zafer
2
zafer
nefret nefret
6
nefret
şaşkın şaşkın
4
şaşkın
üzdü üzdü
2
üzdü
zevkli zevkli
1
zevkli
geek geek
0
geek
aşk aşk
6
aşk
komik komik
7
komik
wtf wtf
5
wtf

0 Yorum

Facebook ile Yorum Bırak

yorum

Bir Format Seç
Kişilik sınavı
Kişilik hakkında bir şeyler açığa çıkartmak için olan sorular
Ivır Zıvır Test
Bilgi dağarcığını kontrol etmek amaçlı, doğru ve yanlış cevaplı sorular
Oylama
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın
Hikaye
Normal bir haber paylaşmak istiyorsan bu seçenek üzerinden içerik girmelisin.
Liste
Klasik İnternet Liste Düzeninde Kısa Yazılar
Gerisayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi aç
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Sıralananlar Listesi
En iyi liste maddesine karar vermek için olumlu yada olumsuz oy kullan
MEMs
Özel tasarım MEMs üretmek için kendi görsellerinizi yükleyin
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
GIF
GIF Formatı