Knight Online’dan Yeni Bir Etkinlik Haberi!

İmparatorluğunu Kur! Fethet! Topraklarını Genişlet! 1 dakikada bu yazıyı okuyabilirsiniz.


knight-online-empire-war

Ülkemizde 14. yılı kutlanan ve MMORPG denince akla ilk gelen efsane oyun olan Knight Online için yeni bir etkinlik geliyor. Knight Online Türkiye, Avrupa ve Amerika yayın haklarına sahip olan NTT Game firması 16 Ocak 2019 tarihinde resmi Twitch.tv kanalı üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayında yeni sunucu ve yeni etkinlik haberini verdi. Bu haberle beraber hem yeni sunucu haberi bekleyen büyük bir kitleyi hem de yenilik isteyen mevcut oyuncuları heyecanlandırdı. 2019 bahar aylarında aktif olması beklenen etkinlik için detaylar verilmeye başlandı. Bu yeni etkinlikte kıyasıya bir savaş olacak. Büyük ganimeti kazanmak, en iyi klan olmak için strateji üretmek ve stratejiyi doğru uygulamak gerekiyor. Kazanmak ve hükmetmek için çok fazla toprak sahibi olmak yani güç sahibi olmak gerekiyor. Bu heyecanlı bekleyiş sona erdiğinde siz de ekibinizle birlikte bu büyük savaşta yerinizi alın. Ganimetin ve en iyi klan unvanının sahibi olun.

Knight Online’da Yeni Bir Tarih Başlıyor!

El Morad ve Karus ırkları, Portu ve Kurian ırklarına, savaşta onlara yardım etmeleri karşılığında 5 parçaya ayrılmış Cyhper’ın kafatasını ele geçirme sözü verdiler. Çünkü Cypher’ın kafatasının tamamlanması, kendi insanları için zaferi getirmeyi vaad etmekle beraber tanrısal bir güce de sahip olmak anlamına geliyordu.            

Bu akıl almaz gücün yanlış ellere geçme ihtimali bile korkutucuydu. Bu yüzden su, rüzgar ve toprağın ruhları Cypher’ın kalan son 3 parçasıyla beraber gizlenmeyi tercih etti ve iki krallık arasındaki süre gelen savaş nedeniyle parçaları bulmanın tek yolu artık daha fazla toprak ele geçirmekti.

Dolayısıyla El Morad ve Karus ırkları bölgelerini genişletmeye başladılar ve yeni elde ettikleri arazilere feodalizm getirerek uygun olan klan liderlerini atadılar. Klanlar ve ittifaklar için bu kontrol ettikleri bölgeler onlara büyük statü ve onur kazandırıyor, aynı zamanda savaş çanlarının ufukta giderek artmasına neden oluyordu. 

Feodalizm: Hükmetmek için fethet!

Knight-Online-Empire-Haritasi

Düşmanlarının üstesinden gelmek için klanını topla ve Knight Online’ın imparatorlarından biri olarak tanın! Tüm kıtayı kimin yöneteceği artık senin elinde! Çok Yakında, Knight Online‘da savaş daha da şiddetlenecek…

2019 Baharında bu savaşa hazır olun!

Bu haber ilginizi çekebilir: Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

123
30 paylaşımlar, 123 puanlar

Tepkin nedir?

zafer zafer
1
zafer
nefret nefret
8
nefret
şaşkın şaşkın
5
şaşkın
üzdü üzdü
1
üzdü
zevkli zevkli
0
zevkli
geek geek
10
geek
aşk aşk
6
aşk
komik komik
7
komik
wtf wtf
4
wtf

0 Yorum

Facebook ile Yorum Bırak

yorum

Bir Format Seç
Kişilik sınavı
Kişilik hakkında bir şeyler açığa çıkartmak için olan sorular
Ivır Zıvır Test
Bilgi dağarcığını kontrol etmek amaçlı, doğru ve yanlış cevaplı sorular
Oylama
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın
Hikaye
Normal bir haber paylaşmak istiyorsan bu seçenek üzerinden içerik girmelisin.
Liste
Klasik İnternet Liste Düzeninde Kısa Yazılar
Gerisayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi aç
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Sıralananlar Listesi
En iyi liste maddesine karar vermek için olumlu yada olumsuz oy kullan
MEMs
Özel tasarım MEMs üretmek için kendi görsellerinizi yükleyin
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
GIF
GIF Formatı