Knight Online Yeni Sunucular Geliyor!

3 dakikada bu yazıyı okuyabilirsiniz.


Knight Online Yeni Serverlar

Knight Online’da 2 Yeni Sunucu Sizlerle!

Ülkemizde 14. yılı kutlanan ve MMORPG denince akla ilk gelen efsane oyun olan Knight Online için son dönemde gözler 16 Ocak 2019 tarihine çevrilmişti. İstanbul ve İzmir gibi büyük şehirlerin reklam panolarında, sosyal medyada ve internet üzerinde gördüğümüz Knight Online – 16 Ocak 2019 duyurusu oyun severler arasında büyük yankı uyandırmıştı.

Knight Online Türkiye, Avrupa ve Amerika yayın haklarına sahip olan NTT Game firması 16 Ocak 2019 tarihinde resmi Twitch.tv kanalı üzerinden gerçekleştirdiği canlı yayında beklenen haberi açıkladı. Yapılan açıklamada oyun severlerin Knight Online’da en çok duymak istediği haber olan yeni sunucuların 22 Ocak 2019’da açılacağı belirtildi.

NTT Game tarafından yapılan bu açıklamanın oyun severler tarafında büyük bir heyecan yarattığını söyleyebiliriz. Oyunun kendi resmi forum sayfasında ve sosyal medyada yeni sunucu açılışının heyecanını görebilmemiz mümkün. Yaklaşık 2 senedir beklenen bu güzel haber ile oyun severler Knight Online serüvenlerine kaldıkları yerden devam edebilecekler.

Yeni Sunucular ile Yeni Hesap Doğrulama Sistemi

NTTGame tarafından yapılan açıklamada yeni sunucular ile birlikte yeni bir cihaz doğrulama sisteminin de hayata geçirileceği belirtildi. Oyun severler IOS ve Android işletim sistemli telefonlara indirilebilir olan NTTNow programı üzerinden NTTGame portal hesaplarını doğrulayarak yeni sunuculara giriş yapabilecekler.

Şunu da belirtmekte fayda var; her mobil cihaz ve telefon numarası için tek bir NTTGame portal hesabı aktif edilebiliyor olacak. Aktivasyon sağlanmamış hesaplardan ise bu sunuculara giriş yapılamayacak.

Açıklamanın devamında 16 Ocak – 21 Ocak tarihleri arasında oyuncuların NTTNow programı ile aktivasyon sağlayarak yeni sunuculara ön kayıt yapabileceği ve 21 Ocak’tan sonra sunucuya giriş yaparak karakter isimlerini belirleyebilecekleri aktarıldı. Seçtikleri sunucuyu değiştirmek isteyen kullanıcılara ise 2 defa sunucu değiştirme hakkı tanınmış durumda.

Son olarak NTTNow isimli programda mobil cihazınızı ve telefon hattınızı korumanızda fayda olduğunu belirtelim. Zira cihaz ve telefon numarası üzerinde hesabınızı tanımladığınızda daha sonraki dönemde NTTGame tarafından cihaz ve telefon numarası değişimi yapılmayacağı bilgisi verildi.

Kendinizi Gerçek Bir Şövalye Gibi Hissedeceksiniz!

Yeni sunucuların açılışı ile birlikte Knight Online’da sıra dışı bir çalışma daha oyun severlere sunulacak. Daha önce online oyunlarda çok da sık karşılaşmadığımız bu yeni çalışma ile yüzünüz Knight Online karakterlerinde yer alacak. Evet, yanlış duymadınız! Artık kendi yüzünüzü karakterinizin yüzü olarak kullanabileceksiniz. Nasıl mı?

NTTGame firması Android ve IOS işletim sistemli cihazlara kolayca indirilebilen GameFace isimli program ile oyun severlere bu hizmeti sunmaya hazırlanıyor. Bu özelliği kullanmak isteyen oyun severler GameFace programını indirdikten sonra kendi fotoğraflarını bu program üzerine yükleyerek, seçtikleri yüzün Knight Online’daki karakterinin yüzü olmasını sağlayabilecekler. Tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Yeni Sunucular’da Oyun Severleri Neler Bekliyor?

İlk olarak yeni sunuculara giriş yaptığınızda özlemini duyduğunuz müthiş bir oyuncu yoğunluğunun sizleri karşılayacağını söyleyebiliriz. Bu yoğunluğun yüzlerinizde bir parça mutluluk bırakması oldukça muhtemel.

İlerleyen zamanlarda bu içeriklerin dönem dönem oyuna ekleneceğini söyleyebiliriz.

Tüm bunların dışında oyun severlerin yeni sunucu ile birlikte merakla beklediği maksimum karakter seviye sınırı da 83 değil, 80 seviye olarak belirlendi. Yeni sunuculara giriş yapan oyuncular maksimum 80 seviyeye kadar karakterlerini geliştirebilecekler.

Yeni Sunuculara Özel Canlı Yayın

Yeni sunucuların açılacağı 22 Ocak gününde NTT Game twitch.tv kanalı üzerinden açılışa özel canlı yayın yapılacağı açıklandı. Bu yayında oyun severler yeni sunucuları takip edebilir ve yapılacak özel çekilişlerle dağıtılacak binlerce Npoints ödülünün sahibi olabilirler.

Yeni sunucuların açılışına özel canlı yayını 22 Ocak saat 18:00’den itibaren NTTGame twitch.tv kanalından izleyebilirsiniz.

22 Ocak 2019 tarihinde açılacak yeni sunucular hakkında detaylı bilgiye resmi NTT Game forumlarından ulaşabilirsiniz.

Gizemli websitesi olan knightonlineworld.com adresinde başlayan sayaç ile birlikte metrolarda afişlerde yer alan Knight Online, gerisayımın tamamlanması ile birlikte nihayet müjdeli haberi verdi! Knight Online Yeni Sunucular Geliyor duyurusunu resmi forumları üzerinden oyuncuları ile paylaşan NTT Game, aynı zamanda Twitch.tv üzerinden yaptığı canlı yayın ile birlikte oyuncularına bilgiler verdi. NTT Game tarafından yapılan Knight Online Yeni Sunucu duyurusunu aşağıdan okuyabilirsiniz.

Yeni Sunucular KO

Knight Online Yeni Sunucu Özellikleri

  • Seviye sınırı 80 olacak.
  • Felankor, Crual, Enigma, Havoc, Hellfire, Nighmash, Keramash, Medikmash yaratıkları ve NPC [White Shadow] Ronark Land haritasından kaldırıldı.
  • UTC, Bifrost, Draki, Ronark Land Base ve Juraid Mountain(ilk iki hafta) haritaları kapalı olacak.
  • Dark Knight zırhları ve silahları ve üretime kapalı olacak.
  • PUS’tan Pandora’s Box, Gold Dragon Egg, Dragon Scale, Dragon Box ve Special Monster Staff eşyaları satın alınamayacak.
  • NPC [Mercenary Officer] ve [Mysterious] Narki Moradon haritasından kaldırıldı.
  • NPC [Revers Knight] Hill ve Lily Eslant haritasından kaldırıldı.

Not: Yukarıdaki içerikler belirli bir zaman diliminde adım adım sunuculara eklenecektir.

Yeni sunuculara giriş yapabilmeniz için NTTNow uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz ve uygulama ile elde edeceğiniz doğrulama kodunu kullanmanız gerekmektedir.

NTTNow hakkında ayrıntılı bilgi için BURAYA tıklayın.
Ön Kayıt işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi için BURAYA tıklayın.
Yeni sunucular ile birlikte düzenlenecek Kutlama Etkinliklerine BURAYA tıklayarak göz atabilirsiniz.
Knight Online Yüz Taraması için BURAYA tıklayın.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

119
82 paylaşımlar, 119 puanlar

Tepkin nedir?

zafer zafer
9
zafer
nefret nefret
7
nefret
şaşkın şaşkın
3
şaşkın
üzdü üzdü
13
üzdü
zevkli zevkli
8
zevkli
geek geek
6
geek
aşk aşk
4
aşk
komik komik
4
komik
wtf wtf
13
wtf

1 Yorum

Facebook ile Yorum Bırak

yorum

Bir Format Seç
Kişilik sınavı
Kişilik hakkında bir şeyler açığa çıkartmak için olan sorular
Ivır Zıvır Test
Bilgi dağarcığını kontrol etmek amaçlı, doğru ve yanlış cevaplı sorular
Oylama
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın
Hikaye
Normal bir haber paylaşmak istiyorsan bu seçenek üzerinden içerik girmelisin.
Liste
Klasik İnternet Liste Düzeninde Kısa Yazılar
Gerisayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi aç
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Sıralananlar Listesi
En iyi liste maddesine karar vermek için olumlu yada olumsuz oy kullan
MEMs
Özel tasarım MEMs üretmek için kendi görsellerinizi yükleyin
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
GIF
GIF Formatı