League Of Legends 9.2 Meta Detayları

1 dakikada bu yazıyı okuyabilirsiniz.


lol-9-2-meta

League of Legends oyununda sürekli olarak meta değişmektedir. Peki meta dediğimiz kavram nedir? Meta, güncellenen, güçlenen ya da zayıflayan şampiyonları, değişen, zayıflayan ya da güçlenen eşyaları, yeni gelen eşyalar tarzında içeriklerdir. Gelin beraber
league of legends 9.2 meta değişikliklerine göz atalım.

Kısacası metaya oyunun modası diyebiliriz. O dönemde oyunda moda olan eşyalar ve şampiyonlar diye tanımlayabiliriz. Oyuncular arama motoruna lol meta veya league of legends 9.2 meta yazarak şu anki dönemin metasını öğrenebilirler ve oyunlarını buna göre sürdürebilirler.

League Of Legends 9.2 Metası ve Sylas!

LoL-Sylas-Gif

LoL 9.2 metasında daha çok ön planda tutulan yeni şampiyon Sylas var. Sylas yeni çıkmış bir şampiyon olduğu için şu anda oldukça ön planda ve çok güçlü. Yeteneklerinden bahsedecek olursak eğer, pasifi yeteneği, bir yetenek kullandıktan sonra ilk düz vuruşuyla zincirlerini sallayarak yakınındaki rakiplere hasar vermesini sağlar.

Q” yeteneğinin ismi ”Kırbaç Zincir” ve Sylas’ın zincirlerini savurarak yakınındaki rakiplere hasar verip onların yavaşlamasını sağlar ve ardından zincirlerin birleştiği nokta patlayarak yavaşlatmak etkisini arttırır ve rakiplere yeniden hasar verir.

Peki, ”W” yeteneği ne işe yarar? Sylas bir hedefe doğru atılarak rakibe yaptığı güçlü bir vuruşla rakibe hasar verirken kendisini iyileştirir.Rakibin canı az ise verilen hasar artar. Sylas’ın canı az ise iyileşme miktarı artar.

E” yeteneği ise şampiyonun kısa bir mesafede atılmasını ve kalkan kazanmasını sağlar. Kısa bir süre içinde bu yeteneği tekrardan aktif hale getirebilir ve isabet alan ilk rakibi sersemletir ve kendini ona doğru çekerken ona hasar verir. Bu yeteneğin ismi ise ”firar”.

Peki herkesin merak ettiği ”R” yeteneği ne işe yarıyor? Sylas ultisini yönlendirerek rakibin ulti yeteneğini kendisine çeker. Kimin ultisini çekmiş ise o yeteneği kullanabilir. Ultileri kaçırılan rakipler ultilerini kullanmaya devam edebilirler. Ancak Sylas‘ın aynı rakibin ultisini çalabilmesi için biraz beklemesi gerekmektedir.

Son metalarda karşımıza çıkan yeni şampiyona da yeni bir güncelleme geldi. Neeko’nun ”W” ve ”R” yeteneğine değişiklikler geldi. ”W” yeteneğinde önceden Neeko’nun klonu hedef alınan bölgeye dolanarak gidiyordu, yeni metada ise hedef yönde karşısına bir yüzey şekli çıkana kadar ilerliyor. Oyuncular yeni metayı, yama notlarını takip ederek oyuna daha rahat ayak uydurabilirler ve bu sayede oyundan daha fazla zevk alabilirler.

Bu haber ilginizi çekebilir: Espor Kadroları 2019 – Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

117
9 paylaşımlar, 117 puanlar

Tepkin nedir?

zafer zafer
3
zafer
nefret nefret
1
nefret
şaşkın şaşkın
6
şaşkın
üzdü üzdü
3
üzdü
zevkli zevkli
2
zevkli
geek geek
2
geek
aşk aşk
8
aşk
komik komik
0
komik
wtf wtf
9
wtf

0 Yorum

Facebook ile Yorum Bırak

yorum

Bir Format Seç
Kişilik sınavı
Kişilik hakkında bir şeyler açığa çıkartmak için olan sorular
Ivır Zıvır Test
Bilgi dağarcığını kontrol etmek amaçlı, doğru ve yanlış cevaplı sorular
Oylama
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın
Hikaye
Normal bir haber paylaşmak istiyorsan bu seçenek üzerinden içerik girmelisin.
Liste
Klasik İnternet Liste Düzeninde Kısa Yazılar
Gerisayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi aç
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Sıralananlar Listesi
En iyi liste maddesine karar vermek için olumlu yada olumsuz oy kullan
MEMs
Özel tasarım MEMs üretmek için kendi görsellerinizi yükleyin
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
GIF
GIF Formatı