Yeni Game of Thrones Oyunu Geliyor!

1 dakikada bu yazıyı okuyabilirsiniz.


HBO’nun milyonlarca kişi tarafından ilgiyle takip edilen ve izlenen popüler dizisi Game of Thrones‘u, yeni bir oyununu hayranlarıyla buluşturmak için Çin’in en büyük medya kuruluşu ve oyun firması Tencent çalışmalara başladı. Tartışmasız en popüler oyunlardan biri haline gelen PUBG Mobil’in dağıtıcısı Tencent, dizinin Çin’deki dağıtıcısı konumuna gelmişti. Game of Thrones: Winter is Coming adıyla piyasaya sürülecek oyunun yazılım geliştiriciliğini ise Çin’in önde gelen oyun geliştiricisi ve yayıncısı Yoozoo üstlenecek. Oyunun karakterleri ve topografyası, Yazoo’nun ünlü oyun tasarımcıları tarafından hazırlanacak. Yazoo Başkan Yardımcısı Liu Wangqin, “Oyunu kültürüne ve itibarına değer veriyoruz. Derinlemesine araştırma ve sektördeki lider teknolojimiz sayesinde, serinin hayranlarına beklentilerini karşılayacak bir oyun getirmeyi amaçlıyoruz” şeklinde iddialı bir açıklama yaparak dikkatleri üzerine çekti.

Game of Thrones Oyunu Ne Zaman Piyasaya Sürülecek?

GoT Akgezenler

Yoozoo, Warner Bros ile stratejik bir işbirliği için HBO lisansı altında Game of Thrones mobil oyun yapma haklarını güvence altına aldı. Oyunun çıkış tarihi ile ilgili kesin bir bilgi verilmese de Yoozoo Games, HBO lisansı altında Warner Bros. Interactive Entertainment tarafından resmi lisanslı Game of Thrones: Winter is Coming oyununun 2019 baharında piyasaya sürüleceğini açıkladı. Şu an test aşamasındaki oyunun, yapılan açıklamadan yola çıkarak dizinin 8.sezonu ile paralel olarak piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor. Dizinin çıkış tarihlerine denk gelmesi ile oyun popülerliğinin de artarak yaygınlaşması bekleniyor. PUBG Mobile oyununun dağıtıcısı olarak büyük başarı elde eden Tencent, Game of Thrones: Winter is Coming oyunu için de aynı başarıyı sergilemeyi hedefliyor.

GoT: Winter is Coming Oyunu Hakkında

GoT Oyunu Hakkında

Avrupa’nın en büyük oyun konferansı olan Gamescom 2019, oyunun ilk görünümünü belirleyecek. Oyun, Eddard Stark’ın ölümünün hemen ardından başlıyor. Oyuncular, hırslı birer Westeros lordu olarak insanların savaşın acımazlığından ve Yedi Krallık’taki anlaşmazlıkları bitirmeye çalışacak. Oyuncular, dizinin ana karakterlerini kontrol edip takımlarına katarak, dizideki popüler yerlere gitme imkanına sahip olacak. Oyunculara evler inşa edebilme, kaleleri özelleştirme, bölgeleri genişletebilme, orduları eğitebilme ve Westeros’un tarihi boyunca ilerleme imkanlarını sunacak bir strateji oyunu olarak tasarlanıyor. Ayrıca, oyuncular arkadaşlarıyla takım kurabilecek ve diğer oyunculara karşı savaş yapabilecekler.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

115
14 paylaşımlar, 115 puanlar

Tepkin nedir?

zafer zafer
4
zafer
nefret nefret
2
nefret
şaşkın şaşkın
6
şaşkın
üzdü üzdü
4
üzdü
zevkli zevkli
4
zevkli
geek geek
3
geek
aşk aşk
1
aşk
komik komik
2
komik
wtf wtf
6
wtf

0 Yorum

Facebook ile Yorum Bırak

yorum

Bir Format Seç
Kişilik sınavı
Kişilik hakkında bir şeyler açığa çıkartmak için olan sorular
Ivır Zıvır Test
Bilgi dağarcığını kontrol etmek amaçlı, doğru ve yanlış cevaplı sorular
Oylama
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın
Hikaye
Normal bir haber paylaşmak istiyorsan bu seçenek üzerinden içerik girmelisin.
Liste
Klasik İnternet Liste Düzeninde Kısa Yazılar
Gerisayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi aç
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Sıralananlar Listesi
En iyi liste maddesine karar vermek için olumlu yada olumsuz oy kullan
MEMs
Özel tasarım MEMs üretmek için kendi görsellerinizi yükleyin
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
GIF
GIF Formatı