Zula Sistem Gereksinimleri ve Kayıt Rehberi

1 dakikada bu yazıyı okuyabilirsiniz.


Zula-Kac-GB

MMOFPS sistemli olarak Türkiye’de üretilen ilk oyun olarak günümüz Zula oyuncularına sunulmuştur. Türkiye’de Zula oyununun geliştiricisi olan MadByte Games, Türkiye’de bir ilke imza atmıştır. Aynı zaman da Zula oyunun yayıncı hakları Lokum Games alarak bu görevi üstlenmiştir.

Bu Haber İlginizi Çekebilir: Espor Bursu Nedir? Kimler Espor Bursundan Yararlanabilir?

Zula oyunun özelliği ise İstanbul’da bulunan Üskadar’ın birbirinden farklı bölgelerini oyun içinde yer almasıdır. Türkiye’de birbirinden farklı bölgelerini konu alan Zula, oyun içinde aslında oyunculara küçük bir İstanbul turu attırıyor diyebiliriz. Zula oyunu sayesinde birçok kişi İstanbul sokaklarında gerçek hayatta bir oyun oynuyormuş tadını almaktadır. Oyunun en çekici özelliği bu şekilde adapte edilmiştir.

Zula Nasıl Kayıt Olunur?

Zula web sitesine girildiğinde sol üst kısımda bulunan başla kategorisine tıklamak gerekmektedir. Zula kayıt için açılan formda öncelik olarak oyun içinde kullanabileceğiniz kullanıcı adı belirmek zorundasınız.

Kullanıcı adını belirlerken birkaç harfin kullanılmaması gerekmektedir. Bunlar (ç,ı,ü,ğ,ö,ş,i) harfleridir. Bu harfler kullanıldığında sistem kullanıcı adınızı kabul etmeyecektir. Aynı zaman da daha önceden kayıt edilmiş bir kullanıcı adı belirlediyseniz sistem tekrardan kullanıcı adınızı kabul etmez. Daha önce kullanılmamış ve yukarıda bulunan harfleri kullandığınızda sistem adınızı kabul edecektir.

Zula’nın Boyutu ve Gereksinimleri

Zula oynamak isteyen bir oyuncu, bilgisayarının belirli sistem gereksiniminin olması gerekmektedir. İşletim sistemi olarak incelediğimizde minimum Windows 7/8/10 olması gerekmektedir. Önerilen sistem özellikleri minimum istenen özellikler ile aynıdır.

CPU, minimum zula sistem gereksinimleri Pentium 4 2.4 GHz / Athlon XP 2500+ olarak belirlenmiştir. Önerilen sistem gereksinimleri olarak incelediğinde Pentium 4 3.0 GHz / Athlon XP 3000+ istenmektedir. Oyuncuların en çok merak ettikleri konu zula kaç gb konusu olmuştur. Zula oyununun 2 GB minimum seviyede olması gerekmektedir. Aynı zaman da olması gereken sistemleri en az 4 GB istenmektedir.

Ekran kartı oyun kalitesi açısından önemli bir özelliktir. Graphics Intel HD özelliklerinde olan bir bilgisayar için Zula oyunu çok rahat bir şekilde oynanmaktadır. Graphics Intel HD 4000 ise oyunculara önerilen özelliktir. Sabit disk olarak bakıldığında 1 GB minimum, En az 2 GB boyutunda önerilen özelliktir.


Beğendin mi? Arkadaşlarınla paylaş!

124
10 paylaşımlar, 124 puanlar

Tepkin nedir?

zafer zafer
6
zafer
nefret nefret
4
nefret
şaşkın şaşkın
1
şaşkın
üzdü üzdü
6
üzdü
zevkli zevkli
5
zevkli
geek geek
5
geek
aşk aşk
2
aşk
komik komik
3
komik
wtf wtf
4
wtf

0 Yorum

Facebook ile Yorum Bırak

yorum

Bir Format Seç
Kişilik sınavı
Kişilik hakkında bir şeyler açığa çıkartmak için olan sorular
Ivır Zıvır Test
Bilgi dağarcığını kontrol etmek amaçlı, doğru ve yanlış cevaplı sorular
Oylama
Karar vermek veya görüş belirlemek için oy kullanın
Hikaye
Normal bir haber paylaşmak istiyorsan bu seçenek üzerinden içerik girmelisin.
Liste
Klasik İnternet Liste Düzeninde Kısa Yazılar
Gerisayım
Klasik İnternet Geri Sayımları
Listeyi aç
Kendi öğeni gönder ve en iyi gönderim için oy ver
Sıralananlar Listesi
En iyi liste maddesine karar vermek için olumlu yada olumsuz oy kullan
MEMs
Özel tasarım MEMs üretmek için kendi görsellerinizi yükleyin
Görsel
Fotoğraf ya da GIF
GIF
GIF Formatı